KONST / Litografier / Färglitografi 14688510

nr 1468 8510

Willy Ytter

(1934-2008), Sverige

Signerad, numrerad 266/300, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 29x21, yttermått inklusive ram: 48x39 cm

Willy Ytter, svensk bildkonstnär född 1934, död 2008.

tisdag 24 maj 2022
kl 18:58:08

Willy Ytter

Läs mer om Willy Ytter