KONST / Litografier / Färglitografi 14688510
nr 1468 8510
Willy Ytter
(1934-2008), Sverige
Signerad, numrerad 266/300, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 29x21, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Willy Ytter, svensk bildkonstnär född 1934, död 2008.
tisdag 24 maj 2022
kl 18:58:08